Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

             

                                добриво рідке органічне

      Антистресова терапія для ваших рослин!

    Добриво рідке органічне «Волинські гумати» (реєстраційний номер 13703, серія А 08568) одержане шляхом екстракції гумусових і поживних складових із природних органічних речовин, містить фізіологічно активні калійні солі гумінових та фульвових кислот, набір макро- та мікроелементів, вітаміни, органічні та амінокислоти, фітогормони. 

Добриво – унікальне, єдине такого роду в Україні! Виробляється з ферментованого органічного добрива «Біопроферм», виготовленого з місцевої добірної сировини. Містить тисячі різних штамів життєздатних мікроорганізмів, що забезпечує його універсально-комбіновану дію. Добриво комплексне, має м’який, толерантний вплив на рослини.

Вміст поживних речовин (не менше): азот – 0,15%, фосфор – 0,20%, калій – 0,30%, кальцій, мідь, марганець, молібден, залізо, магній, бор, кремній, цинк, кобальт, нікель. Загальна масова частка гумінових кислот - 2,0-6,0%. Масова частка органічної речовини не менше 20%. Водневий показник (рН) - 7,5-8,5.

Рідке органічне добриво «Волинські гумати» характеризується як стимулятор, добре проявляє властивості антистресанта, який пом’якшує застосування фунгіцидів та гербіцидів, допомагає оговтатися після несприятливих погодних умов. Його використання призводить до посиленого розвитку кореневої системи, а, отже, поліпшення умов харчування. Прискорюється ріст і надземної частини рослини, активізуються процеси дихання, фотосинтезу. Добриво нейтралізує негативний вплив на культурні рослини наслідків застосування отрутохімікатів, знімає радіопроменеві ураження.  Одного літра вистачає для обприскування площі в один гектар: 1 літр «Волинських гуматів» розводиться у 300 л води!

Строки внесення органічного добрива «Волинські гумати», згідно ТУ:

Допосівну обробку насіння проводять  одночасно з протруюванням зернових та інших  культур. 

Обробку рослин під час вегетації  проводять 2-3 рази:

 - озимі, і ярі зернові - у фазі кущення або  виходу в трубку, повторно – у фазу початок  колосіння; 

- соя – у фазу початок бутонізації, повторно - початок цвітіння;

- ріпак – у фазу стеблування, повторно - початок цвітіння;

- кукурудза -  у фазу 3-5 листочків,  повторно - у фазу 7-12 листочків;

- соняшник – у фазу 4 пар справжніх листків, повторно -  на початку формування зачаткових кошиків;

- картопля - одночасно з обробкою проти  колорадських жуків,  повторно - перед початком  цвітіння; 

- цукрові буряки - у фазу 6-8 листків, повторно - в період змикання міжрядь;

- овочевих - у фазі 3-4 справжніх листочків,  повторно - на початку цвітіння, весь період вегетації:

- садово-ягідні культури – на початку вегетації, перед цвітінням, перед зав’язуванням плодів, весь вегетативний період, перед зимуванням;

- квіти, декоративні рослини – протягом усього періоду.

   Призначення добрива «Волинські гумати»:

   - для передпосівної обробки насіння, цибулин та бульб;

   - для замочування коріння розсади овочевих та плодово-ягідних культур, саджанців дерев;

   - для кореневого та позакореневого підживлення всіх видів зернових, бобових, технічних, овочевих, плодово-ягідних, декоративних культур.

   Ефект від використання:

- знімає стрес у рослин внаслідок дії несприятливих факторів навколишнього середовища (заморозки, градобої, посухи тощо), надмірного використання засобів захисту рослин, механічних пошкоджень (в тому числі - шкідників);

- підвищує схожість та енергію проростання насіння, сприяє формуванню дружніх сходів;

- значно стимулює ріст і розвиток рослин, потужної кореневої системи;

- підвищує посухостійкість;

- збільшує ефективність засвоєння елементів живлення;

- покращує проникнення поживних речовин і мікроелементів з ґрунтового розчину в рослину;

підвищує коефіцієнт використання мінеральних добрив,

- сприяє запиленню цвіту,

- дозволяє виростити екологічно чисту продукцію;

- поліпшує зовнішній вигляд та продовжує цвітіння декоративних рослин;

- підсилює природні властивості рослин і енергетичний потенціал ґрунту.

    Впродовж 2013-2021 років ефективність добрива «Волинські гумати» досліджувалася на різних сільгоспкультурах у різних ґрунтово-кліматичних умовах України на базі Волинської сільськогосподарської дослідної станції НААНУ, Інституту зрошуваного землеробства НААНУ. На основі результатів випробувань розроблено рекомендації із застосування добрива «Волинські гумати».

Сумісність: допускається одночасне використання разом із засобами захисту рослин, розчинними мінеральними добривами для позакореневого підживлення. Перед приготуванням робочого розчину рекомендовано провести тест на сумісність препаратів. Для цього необхідно зробити розрахунок норми витрат препаратів на 100-200 мл води, змішати їх. Якщо в результаті не сталося випадання осаду або «закипання», тоді препарати можна поєднувати.

 Зверніть увагу!!!

1. Використання нерозведеного добрива не допускається!

2. Перед використанням добриво збовтати!

3. Розчинити добриво у чистій воді, вливаючи добриво у воду. Приготований розчин використати протягом 2-х годин. Оберігати від потрапляння прямих сонячних променів.

4. Позакореневе підживлення здійснювати дрібнодисперсним розпиленням в ранкові або вечірні години за відсутності роси, у безвітряну погоду.

Заходи безпеки: добриво нетоксичне - IV клас небезпеки (малонебезпечний продукт), пожежо- та вибухобезпечне. При роботі з добривом дотримуватися загальних правил безпеки та особистої гігієни. У випадку потрапляння на шкіру - ретельно промити водою з милом, при потраплянні в очі - промити великою кількістю води.

Зберігання: зберігати в закритому вигляді при температурі від 0 до +40о С, не допускаючи попадання прямих сонячних променів.

Гарантійний термін придатності 2 роки, термін агрохімічної придатності – необмежений.

    

 Добриво "Волинські гумати" в асортименті