Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

             

                                добриво рідке органічне

      Антистресова терапія для ваших рослин!

    Добриво рідке органічне «Волинські гумати»  (Реєстраційний номер в Державному реєстрі 13703 серія А 08568) виробляється з ферментованого органічного добрива «Біопроферм», містить фізіологічно активні калійні солі гумінових та фульвокислот, набір макро- та мікроелементів, амінокислоти. Має високу біологічну активність та різнопланову дію на рослину як стимулятор росту, добриво, адаптоген, антистресант. 

   Призначення добрива «Волинські гумати»:

   - для передпосівної обробки насіння, цибулин та бульб;

   - для замочування коріння розсади овочевих та плодово-ягідних культур, саджанців дерев;

   - для кореневого та позакореневого підживлення всіх видів зернових, бобових, технічних, овочевих, плодово-ягідних, декоративних культур.

  Вміст поживних речовин: азот (N) - 100-300 мг/л, фосфор (P2О5) - 50-150 мг/л, калій (К2О) - 150-300 мг/л, залізо (Fe) - 25-35 мг/л, бор (В) - 10-25 мг/л, магній (Mg) - 70-150 мг/л, гумінові кислоти - 2-6%, органічна речовина - не менше 20%, водневий показник (рН) - 7,5-8,5.

   Ефект від використання:

- знімає стрес у рослин внаслідок дії несприятливих факторів навколишнього середовища (заморозки, градобої, посухи тощо), надмірного використання засобів захисту рослин, механічних пошкоджень (в тому числі - шкідників);

- підвищує схожість та енергію проростання насіння, сприяє формуванню дружніх сходів;

- значно стимулює ріст і розвиток рослин, потужної кореневої системи;

- підвищує посухостійкість;

- збільшує ефективність засвоєння елементів живлення;

- покращує проникнення поживних речовин і мікроелементів з ґрунтового розчину в рослину, підвищуючи коефіцієнт використання мінеральних добрив;

- дозволяє виростити екологічно чисту продукцію;

- поліпшує зовнішній вигляд та продовжує цвітіння декоративних рослин;

- підсилює природні властивості рослин і енергетичний потенціал ґрунту.

    Впродовж 2013-2019 років ефективність добрива «Волинські гумати» досліджувалася на різних сільгоспкультурах у різних ґрунтово-кліматичних умовах України на базі Волинської сільськогосподарської дослідної станції НААНУ, Інституту зрошуваного землеробства НААНУ. На основі результатів випробувань розроблено рекомендації із застосування добрива «Волинські гумати».

Сумісність: допускається одночасне використання разом із засобами захисту рослин, розчинними мінеральними добривами для позакореневого підживлення. Перед приготуванням робочого розчину рекомендовано провести тест на сумісність препаратів. Для цього необхідно зробити розрахунок норми витрат препаратів на 100-200 мл води, змішати їх. Якщо в результаті не сталося випадання осаду або «закипання», тоді препарати можна поєднувати.

 Зверніть увагу!!!

1. Використання нерозведеного добрива не допускається!

2. Перед використанням добриво збовтати!

3. Розчинити добриво у чистій воді, вливаючи добриво у воду. Приготований розчин використати протягом 2-х годин. Оберігати від потрапляння прямих сонячних променів.

4. Позакореневе підживлення здійснювати дрібнодисперсним розпиленням в ранкові або вечірні години за відсутності роси, у безвітряну погоду.

Заходи безпеки: добриво нетоксичне - IV клас небезпеки (малонебезпечний продукт), пожежо- та вибухобезпечне. При роботі з добривом дотримуватися загальних правил безпеки та особистої гігієни. У випадку потрапляння на шкіру - ретельно промити водою з милом, при потраплянні в очі - промити великою кількістю води.

Зберігання: зберігати в закритому вигляді при температурі від 0 до +40о С, не допускаючи попадання прямих сонячних променів.

Гарантійний термін придатності – 2 роки.

    

     Гумати – водорозчинні солі гумінових кислот (часто в суміші з  фульватами), отримані шляхом екстракції розчином лугу з гуміновмісної сировини. Це потужні каталізатори біохімічних процесів у рослині.

    Гумінові кислоти – природні органічні сполуки, що утворюються в процесі гуміфікації продуктів рослинного, тваринного і мікробного походження. У природному стані гумінові кислоти нерозчинні у воді й малодоступні рослинам.