Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 10.04.2019

Квітень кличе в сад

Квітень кличе в сад

Другий місяць весни – один із найвідповідальніших місяців роботи у фруктовому саду. Адже у цей час треба зробити основні роботи з підготовки до майбутнього врожаю: обробити від шкідників і хвороб, прибрати територію від сухих гілок та опалого листя, розрихлити пристовбурні круги навколо плодових дерев і кущів та внести добрива, зробити мульчування та інше.

Найперше потрібно обробити сад від шкідників і хвороб. Радимо це зробити біологічними препаратами, в тому числі народними методами. Добре реагують дерева та кущі на гумінові препарати, що мають природне походження, зміцнюючи свій імунітет. Зокрема рідким органічним добривом «Волинські гумати» рекомендовано обробити 2-4 рази за сезон. У період вегетації можна підживити рослини як кореневим способом, так і обприскування. Перший позакореневий обробіток проводять після появи на гілках зеленої маси: у дозах 20-30 мл добрива на 10-12 л води. Другий обробіток варто зробити перед цвітінням, у фазу бутонізації (у таких же пропорціях). Втретє «Волинськими гуматами» обприскують дерева та кущі перед зав’язуванням плодів. Загалом не частіше як через 7-10 днів. Можна чергувати з кореневим підживленням, яке розраховується у такій же пропорції 1:300. У теплицях, парниках (в закритих приміщеннях) доза дещо зменшується: 15-20 мл на 10-12 л води. Варто зауважити, що обприскування проводиться у вечірні або ранні години до повного змочування листка, полив оптимально проводити вечірньої пори.

Не треба забувати про удобрення дерев та кущів сипучими органічними добривами. Норма добрив залежить від садової культури. Якщо ви надаєте перевагу натуральним добривам, рекомендуємо підживити органічним добривом «Біопроферм», поживні речовини якого перебувають у доступній формі і одразу засвоюються кореневою системою рослин. «Біопроферм» - це результат прискореної біоконверсії (переробки) органічних відходів тваринництва, торфу, тирси, соломи під дією ферментів різних груп мікроорганізмів, які містяться у вхідній сировині, без використання будь-яких хімічних добавок і обробок. Під час пастеризації біомаси гинуть хвороботворні мікроорганізми, яйця та личинки гельмінтів, втрачає життєздатність насіння бур’янів. Добриво є цілком безпечним для навколишнього середовища, людини і тварин. Воно сприяє збереженню та відновленню родючості ґрунту, підвищенню врожайності та профілактиці хвороб рослин. Отже обкопуємо землю довкола стовбура дерева чи куща, посипаємо «Біопрофермом», перемішуємо з ґрунтом та зволожуємо. Норма для плодових 1-4 річних дерев: 1-1,5 кг/м2 пристовбурного кола, для дорослих дерев: 1-2 кг/м2 (щорічно навесні, можна і восени).

Досвідчені садівники радять після удобрення мульчувати плодові дерева та кущі, бо це забезпечує збереження вологи у ґрунті. Влітку ґрунт не так страждатиме від перепаду температури, і рослини не так критично відчуватимуть стрес. Під шаром мульчі покращується структура ґрунту, поліпшуються мікробіологічні процеси.