Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 16.09.2021

«Волинські гумати» + полуниця (відгуки користувачів)

«Волинські гумати» + полуниця (відгуки користувачів)

- Друзі, на початку осені мною було придбано на апробацію рідке органічне добриво - концентрат "Волинські гумати" ПП «Дослідно-виробничого комплексу "Біоз-Волинь" – пише на FB Володимир Чопей. Так як я запланував висадити нові грядки з полуницею, вирішив застосувати органічне добриво на основі гумінових та фульвокислот. Давно відомо, що подібні добрива значно стимулюють ріст і розвиток рослин, потужної кореневої системи.

Перш за все мене спокусила доступна вартість добрива та вміст поживних речовин. А це - фізіологічно активні калійні солі гумінових та фульвокислот, набір макро- та мікроелементів, амінокислоти.

Після так званої "адаптації" висадженого саджанця (1 тиждень), було проведено полив розсади розчином вищевказаного концентрованого добрива у пропорції 30г/10л води. До речі, висаджено було ремонтантний сорт полуниці Мурано. Також через деякий час було проведено одноразово і позакореневу обробку цим добривом у тій же пропорції.

Не дивлячись на мою прискіпливість, не можна було не помітити, що рослина дуже гарно відреагувала на таке живлення. Незадовго, на мій подив, полуниця не те що чудово адаптувалася, а ще активно почала розвиватись, цвісти і зав'язувати ягоди. Звісно, що цвіт прийшлося обривати, адже завдання було максимально розвинути кореневу систему рослини. Полуниця до самих приморозків настійливо викидала цвіт і намагалась плодоносити. Це було хорошим признаком, що з корінням все гаразд. Отже вкотре переконуюсь, що гумінові добрива відмінно сприяють розвитку розсади. І "Волинські гумати" із цим чудово впоралися.

Враховуючи досить прийнятну вартість, на відміну від інших виробників, та успішно пройденою апробацією даного органічного добрива, до застосування - РЕКОМЕНДУЮ.

 Отже, на початку осені знову згадуємо про полуницю, але вже для того, щоб поласувати нею вже наступного року. Полуниця – улюблена і популярна ягода, якою можна наїстися вже ранньою весною, якщо посадити її під осінь. Але зробити це правильно.

Саджанці полуниці зазвичай садять у відкритий ґрунт до середини вересня. Щоб корінчики в лунці прижилися нормально, варто рослині допомогти у цьому.

Досить на 30 хвилин помістити коріння (або кореневу шийку – вона теж вбирає рідину) у розчин органічного добрива «Волинські гумати», або підлити вже пересаджену в ґрунт розсаду.

Добриво, що має властивості стимулятора, гарно розвине кореневу систему – можна також поливати добривом полуницю поки вона ще в касетах.

Розчин готується так: 30 мл добрива на 10 літрів води. Розчином, якщо може залишиться, полийте стару полуницю, квіти, газон – все, що ще росте і зеленіє.

Можна ще один раз вже у жовтні обприскати «Волинськими гуматами» полуницю, і, якщо є потреба, обробити її мідьвмісними препаратами від хвороб, оздоровити таким чином рослини.

І не забувайте поливати посаджену полуничку, якщо у вас дощі не йдуть.

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ ОРГАНІЧНЕ ДОБРИВО «ВОЛИНСЬКІ ГУМАТИ», зателефонувавши за номером 095-568-16-28, 096-158-52-44, або пишіть у месенджер «Волинські гумати».