Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 23.06.2021

Як часто і скільки разів можна використовувати органічне добриво «Волинські гумати» на овочах, зокрема помідорах?

Як часто і скільки разів можна використовувати органічне добриво «Волинські гумати» на овочах, зокрема помідорах?

Ми вже писали про те, як допомагає добриво виростити міцну розсаду, як сприяє приживленню на новому місці, розвитку кореневої системи, вегетативної маси – ви вже й самі переконалися.

Тепер помідорчики цвітуть, а багато в кого вже чималі зав’язі, а то й помідори в долоню.

У кого рослини цвітуть – обробка добривом пристимулює цвіт і його запилення. Обприскайте «Волинськими гуматами» (30 мл добрива на 10 л води) разом із фунгіцидами. Найбільше дошкуляють фітофтороз та альтернаріоз. Тому доречно робити профілактику саме в цей період.

Коли з’явилися маленькі помідорчики, простимулюйте добривом визрівання якісного та кількісного врожаю. Обробіть по листку «Волинськими гуматами» (30 мл добрива на 10 л води). Тут теж можна поєднати з обробітком від хвороб. Перед поєднанням в одну бакову суміш не забудьте зробити тест на сумісність.

То скільки разів можна обробляти овочі «Волинськими гуматами»? 

Досліди, які проводили науковці, зокрема на томатах та інших овочах, вказують на ефективність такої кількості обробок: 2 рази полив (можна в краплю, в кого є) і 2 рази по листку – почергово.

Це – про ефективність та економію добрива. Ви ж дивіться по рослині – якщо вона квітконосить і родить, і їй потрібна підживка – то можна дати їй «Волинські гумати», черговість 10-14-20 днів. А якщо вона вже завершує плодоносити, то, звичайно, не потрібно. Вже підживите на зиму, якщо багаторічна рослина.

Лише застереження для тих, хто вирощує капусту! Коли почали зав’язуватися головки – добривом не годуйте, бо будуть рихлими.