Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 31.03.2021

Підмерзли ваші троянди? Повернуть їм силу і здоров’я природні елементи добрива «Волинські гумати»

Підмерзли ваші троянди? Повернуть їм силу і здоров’я природні елементи добрива «Волинські гумати»

Практика підтверджує: якщо рослина не загинула зовсім, то органічне добриво простимулює гарне наростання пагінців, а згодом порадує цвітом.

Пропорція розчину така: 30 мл добрива «Волинські гумати» влити у 10 літрів води. Пролити під кущ такою кількістю, як звичайний полив. Можна повторити через 14-20 днів.

Часто ми шукаємо безпечні препарати для підживлення рослин, які споживаємо: овочів, фруктів, ягід. А чи потрібно дуже перейматися нешкідливістю добрив, коли обробляємо квіти?

У чому секрет безпечності добрива «Волинські гумати»?

«Волинські гумати» - добриво органічне, вироблене також із органічного добрива (сипучого) «Біопроферм». Препарат має властивості не тільки добрива (комплекс макро- та мікроелементів), а й стимулятора росту й антистресанта (амінокислоти, фульвокислоти та гумінові речовини). Четвертий клас безпечності вказує на нешкідливість добрива для навколишнього середовища та, зокрема, людини. 

Вкорінення живців

Для вкорінення живців троянди потрібно занурити дві нижні бруньки у розчин «Волинських гуматів» (30 мл добрива на 10 л води) на 5-6 годин. Далі посадити живці в річковий рісок чи агроперліт, зволожити тим же розчином «Волинських гуматів» та створити парниковий ефект, доки не пустять паростки. Отже, з’явилися листочки, значить і коренева система почала розростатися. Можна висаджувати на постійне місце «прописки», також на перших порах під пляшку.

Замочування кореневої системи

При посадці троянди з кореневою системою, рекомендуємо замочити у розчині «Волинських гуматів» (30 мл добрива на 10 л води) на 1,5-2 години. Така процедура простимулює ріст кореню та швидке приживлення на новому місці.

Ґрунт для троянди

Троянда росте багато років на одному місці, відтак ретельно вибирайте, куди її посадити. Квітка не любить заплавних ґрунтів. Якщо близько вода – треба піднімати клумбу, де вона ростиме. І піску їй багато не потрібно. Найкраще зробити субстрат з лісової землі (не засміченої пагубної мікрофлорою), піску, торфу та 5% органічного добрива «Біопроферм», трохи попелу. Це забезпечить якісними поживними речовинами та хороший стартовий ріст рослині.

Посадка в ґрунт

Щоб саджанець троянди прижився, після замочування кореневої системи у розчині добрива «Волинські гумати», потрібно взяти червону глину (розмочити тим же розчином «Волинських гуматів»), додати легкий розчин марганцівки та вимішати суміш на густину, як у сметани. Обмастити ним коріння. Цей розчин має хорошу в’язкість і добре прилипає. Таким чином гумати будуть біля корінчиків. Тоді у яму опускаємо корінь саджанця, засипаємо суміш (див. Ґрунт для троянди), злегка втрамбовуємо та поливаємо.

  Коли пробудяться бруньки

Троянди радуватимуть вас новим цвітінням, коли на весні, як проснуться бруньки, будете підливати або обприскувати листочки «Волинськими гуматами», дотримуючись загальних порад застосування добрива. Пропорція розчину така ж: 30 мл добрива на 10 літрів води.

Від хвороб та шкідників

На жаль, королева квітів також потерпає від шкідників та хвороб. Різні попелиці, трипси та павутинні кліщі можна побороти (біоінсектицидами, наприклад Актарофітом), грибкові, вірусні, бактеріальні захворювання (біофунгіцидами, зокрема Триходерміном), додаючи у розчин добриво «Волинські гумати» в такій же пропорції: 30 мл добрива на 10 літрів води. Обов’язково одночасно з «хімічними» засобами захисту рослин застосовуйте добриво, яке має властивість знімати стрес у квітів. Не забудьте спочатку перевірити сумісність препаратів на невеликій кількості!

Стреси

Різкі зміни температурного режиму, приморозки, суховії, спека, град і т.д. – дуже багато природних кліматичних неприємностей впливають на стан та самопочуття троянд. Підтримати їх можна, підживлюючи під корінь, або по листку (можна чергувати) органічним добривом «Волинські гумати». Антистресовий характер добрива забезпечує оптимальний вміст амінокислот.

До речі, окремі з них підсилюють ароматну палітру квітів!