Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Корисно знати

Попередня1234Наступна

Опубліковано: 23.07.2021

Хочете подовше милуватися цвітінням своїх улюблених троянд?

Хочете подовше милуватися цвітінням своїх улюблених троянд?А хіба, ні? Так довго і трепетно цього чекали… Використовуйте «Волинські гумати» - органічне добриво, що має пролонговану дію.

Опубліковано: 23.06.2021

Як часто і скільки разів можна використовувати органічне добриво «Волинські гумати» на овочах, зокрема помідорах?

Як часто і скільки разів можна використовувати органічне добриво «Волинські гумати» на овочах, зокрема помідорах?Ми вже писали про те, як допомагає добриво виростити міцну розсаду, як сприяє приживленню на новому місці, розвитку кореневої системи, вегетативної маси – ви вже й самі переконалися.

Опубліковано: 31.03.2021

Підмерзли ваші троянди? Повернуть їм силу і здоров’я природні елементи добрива «Волинські гумати»

Підмерзли ваші троянди? Повернуть їм силу і здоров’я природні елементи добрива «Волинські гумати»Практика підтверджує: якщо рослина не загинула зовсім, то органічне добриво простимулює гарне наростання пагінців, а згодом порадує цвітом.

Опубліковано: 26.03.2021

- Як обробити «Волинськими гуматами» полуницю? - запитуєте.

- Як обробити «Волинськими гуматами» полуницю? - запитуєте.Як радить кандидат біологічних наук Оксана Пузняк, одночасно обробляємо рослини від хвороб та підживлюємо «Волинськими гуматами».

Опубліковано: 23.03.2021

Пора вискочити в садок та оглянути дерева.

Пора вискочити в садок та оглянути дерева.Тепер їм треба наша допомога! Доки бруньки не розкриті, дерева можна обробити від хвороб. Ділиться досвідом агроном-технолог ПП «ДВК «Біоз-Волинь» Микола Павлович Гінайло.

Опубліковано: 16.10.2020

У чому секрет посадки троянд під зиму? Як у цьому допоможуть «Волинські гумати»?

У чому секрет посадки троянд під зиму? Як у цьому допоможуть «Волинські гумати»?Роза – королева квітів! І хто має клумбу біля дому, там завжди буде троянда. Багато кому вдається розвести біля будинку цілий розарій. Але для троянди важливо правильно вибрати місце, ґрунт і час посадки. І відповідні добрива!

Попередня1234Наступна