Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Корисно знати

Попередня12345Наступна

Опубліковано: 29.09.2021

У чому особливість «Волинських гуматів», як стимулятора росту?

У чому особливість «Волинських гуматів», як стимулятора росту?ПП «ДВК «Біоз-Волинь» виробляє рідке органічне добриво, яке відрізняється від аналогів. Чим? В першу чергу – оригінальною сировиною.

Опубліковано: 16.09.2021

«Волинські гумати» + полуниця (відгуки користувачів)

«Волинські гумати» + полуниця (відгуки користувачів)Не зважаючи на мою прискіпливість, не можна було не помітити, що рослина дуже гарно відреагувала на таке живлення. Незадовго, на мій подив, полуниця не те що чудово адаптувалася, а ще активно почала розвиватись, цвісти і зав'язувати ягоди.

Опубліковано: 23.07.2021

Хочете подовше милуватися цвітінням своїх улюблених троянд?

Хочете подовше милуватися цвітінням своїх улюблених троянд?А хіба, ні? Так довго і трепетно цього чекали… Використовуйте «Волинські гумати» - органічне добриво, що має пролонговану дію.

Опубліковано: 22.07.2021

Як обробляти "Волинськими гуматами" помідори, чи можна це робити зараз, коли вони цвітуть і вже є плоди ?

Як обробляти "Волинськими гуматами" помідори, чи можна це робити зараз, коли вони цвітуть і вже є плоди ?Добриво здатне продовжити період цвітіння і плодоношення, допомагає утворити додаткові генеративні органи.

Опубліковано: 23.06.2021

Як часто і скільки разів можна використовувати органічне добриво «Волинські гумати» на овочах, зокрема помідорах?

Як часто і скільки разів можна використовувати органічне добриво «Волинські гумати» на овочах, зокрема помідорах?Ми вже писали про те, як допомагає добриво виростити міцну розсаду, як сприяє приживленню на новому місці, розвитку кореневої системи, вегетативної маси – ви вже й самі переконалися.

Опубліковано: 31.03.2021

Підмерзли ваші троянди? Повернуть їм силу і здоров’я природні елементи добрива «Волинські гумати»

Підмерзли ваші троянди? Повернуть їм силу і здоров’я природні елементи добрива «Волинські гумати»Практика підтверджує: якщо рослина не загинула зовсім, то органічне добриво простимулює гарне наростання пагінців, а згодом порадує цвітом.

Попередня12345Наступна