Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 13.06.2017

Рідке гумінове добриво «Біопроферм» відмолоджує померзлі рослини

Рідке гумінове добриво «Біопроферм» відмолоджує померзлі рослини

Про власний досвід використання добрива на різних культурах за сприятливих умов та при стресових факторах розповідають користувачі.

Для того, щоб мінімізувати наслідки несприятливої погоди нинішньої весни, особливо в критичні фази розвитку культур, господарі використовують різноманітні препарати для позакореневого обробітку.

Одним із таких препаратів є рідке гумінове добриво «Біопроферм» виробництва ПП «ДВК «Біоз-Волинь», вироблене на основі витяжки (гумінового екстракту) з сипучого органічного добрива «Біопроферм». Воно містить гумінові та фульвокислоти, амінокислоти, повний набір макро- та мікроелементів.

Рідке гумінове добриво «Біопроферм» використовується для передпосівного обробітку насіння, цибулин, саджанців, для кореневого та позакореневого підживлення всіх видів овочевих, зернових, плодово-ягідних, декоративних культур, для зняття стресу рослин внаслідок дії несприятливих факторів навколишнього середовища (посухи, заморозку, градобою тощо), надмірного використання засобів захисту рослин, механічних пошкоджень (зокрема шкідників).

Лучанка Валентина Петрівна добре знайома з сипучим «Біопрофермом» і вже кілька років успішно використовує його в себе на дачі.

- Торік восени, - розповідає пенсіонерка, - підживила усі фруктові дерева. А навесні, всі пам’ятають, які були приморозки, коли померзли абрикоси, вирішила їх рятувати рідким добривом «Біопроферм». Полила їх кілька разів через кожні два тижні (доза: 3 кубика витяжки на 1 літр води). Тепер, коли навколо абрикоси чорні стоять, мої відмолодилися. І примерзлий горіх теж розвивається гарно, думаю врожай буде.

Досвідом застосування рідкого гумінового добрива «Біопроферм» ділиться і Микола Штик, власник одноосібного селянського господарства села Самари, Ратнівського району. Чоловік заклав восени минулого року плантацію малини, а вже цієї весни молоді пагінці піддалися складним погодним випробуванням: вони підмерзали двічі. Щоб врятувати свій бізнес, Микола Васильович зробив два позакореневих обробітки рослин рідким гуміновим добривом «Біопроферм».

- Результат можемо бачити зараз: вегетація відновилася неділь 3-4 тому, - розповів Микола Штик. -  Обробітки здійснював в межах 13-14 днів: одразу з весни, як почалася вегетація і зараз – тиждень тому. Результат видно по масі, листя темного кольору. Наступний обробіток рідким гуміновим добривом «Біопроферм» планую зробити через днів 10. Доза? Виробники рекомендували 50-60 г, але враховуючи те, що малина померзла, для того, щоб відновити вегетацію, я давав трохи більше рекомендованої – 80 г на 10 соток, на гектарі - 800 г. 

Микола Штик показує ще одну площу, де росте смородина. При посадці цих рослин він використовував рідке добриво «Біопроферм» для замочування саджанців на ніч із розрахунку 30-50 г на 15 літрів. Як наслідок - 100% приживленість живців. Смородина не вражена хворобами, як зазвичай цієї пори, листочки чисті, темно-зеленого кольору, гарно покущилася, виглядає на трирічну рослину, і вже почала плодоносити.

Варто додати, що число прихильників сипучого «Біопроферму» не зменшується. Адже одне із позитивних характеристик добрива є те, що воно має тривалу пролонговану дію, і якщо через певні умови не спрацює на перший рік, то його дія буде відчутною на культурах наступні роки.

 

Два роки тому ДП «Ковельське лісове господарство» удобрило добривом «Біопроферм» ґрунт у лісовому розсаднику, де вирощують основні лісоутворюючі породи (сосна, дуб, ялина) і займаються зеленим черенкуванням (породи для озеленення територій).

Як розповідає головний лісничий Віктор Савчук, земля тут настільки збідніла, що навіть невибаглива сосна вже не хотіла рости, не вистачало поживи.

- Розсадник працює вже протягом 5-6 років, ґрунт виснажується, а також забирається з посадковим матеріалом, тому ми вирішили для експерименту внести «Біопроферм», - ділиться досвідом Віктор Миколайович. – До внесення добрива при висіванні насіння сосни приріст був недостатнім для висаджування сіянців в лісові культури, на сьогодні по туї бачимо, хоч вона більш вибаглива, що приріст у 2-річної культури в порівнянні з попереднім маємо такий, який був у 3-річної. І хвоя також – темно-зелена. Ми бачимо результат, бо і приріст гарний пішов, і рослина сама себе почуває комфортно – видно по її зовнішньому вигляду.