Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 10.09.2018

ПП «ДВК «Біоз-Волинь» пропонує добриво за системою аграрних розписок

ПП «ДВК «Біоз-Волинь» пропонує добриво за системою аграрних розписок

      Координатор проекту «Аграрні розписки в Україні» в області Сергій Мазурик під час зустрічі з колективом «ДВК «Біоз-Волинь» детально ознайомив із перевагами нового  інструменту «сезонного» кредитування сільгоспвиробників.

      Як розповів Сергій Мазурик, проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджує IFC - член Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні. Мета - поліпшити доступ до фінансових ресурсів малих та середніх сільгоспвиробників. Саме цей фінансовий інструмент 20 років тому став у пригоді бразильським фермерам, умови господарювання у яких були подібні до українських: незначна державна підтримка і дуже  високі ставки за банківськими кредитами. Координатор проекту «Аграрні розписки в Україні» на Волині Сергій Мазурик

      Проект успішно запрацював у восьми пілотних областях, і цього року вже поширився усією Україною. На Волині системою аграрної розписки, яка, до речі, передбачає спро­ще­ну про­це­ду­ру оформлен­ня до­ку­ментів, скористалося більше десятка агровиробників.

      Як підкреслив Сергій Мазурик, кредитування під заставу майбутнього врожаю сільськогосподарської продукції, може бути не тільки грошима, а й послугами і товарами, зокрема добривами. 

      Керівництво ПП «ДВК «Біоз-Волинь» зацікавлене у співпраці з фермерами за системою аграрної розписки, адже така ідея: надавати добриво «Біопроферм» «авансом» до врожаю – вже давно виникала, проте відповідного інструменту, який би гарантував повернення коштів не було. Тепер же завдяки Закону України «Про аграрні розписки» «товаророзпорядчим документом, що фіксує безумовне зобов’язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах» є аграрна розписка. Велику роль у тому, що цей закон запрацював (прийнятий ще у 2012 р.) відіграє проект «Аграрні розписки в Україні», представники якого проводять навчальні тренінги для потенційних кредиторів, постачальників та нотаріусів.  

      Відтак, ПП «ДВК «Біоз-Волинь» пропонує тим, хто працює на землі, і прагне виростити здоровий і щедрий врожай завдяки ферментованому добриву «Біопроферм», співпрацю за системою аграрних розписок. Пропозиція особливо актуальна для фермерів та одноосібників, які займаються овочівництвом і садівництвом.