Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 04.07.2018

Насіння, оброблене «Волинськими гуматами», краще перезимує і збільшить врожай на 10-15%

Насіння, оброблене «Волинськими гуматами», краще перезимує і збільшить врожай на 10-15%

На традиційному Дні поля в Рокинях Луцького району, де взяли участь представники підприємства «ДВК «Біоз-Волинь», йшлося про «Запровадження регіональних систем адаптованих сортів у польових сівозмінах Західного Лісостепу і Полісся».

Співпраця з Волинською державною сільськогосподарською дослідною станцією триває вже восьмий рік. Тут на дослідних ділянках вчені проводили випробування сипучого ферментованого органічного добрива «Біопроферм», а кілька років вже спостерігають, як почуваються різні сільгоспкультури після обробки рідкою формою, виробленою з «Біопроферму», яка отримала назву «Волинські гумати». Зокрема на демонстраційних полях наукового закладу цього року представлені соя, жито і соняшник, де випробовуються «Волинські гумати» (робоча назва БФ-3).

Результати підтверджують якісні характеристики продукції підприємства. Як наголосив у короткому презентаційному виступі агроном-технолог ПП «ДВК «Біоз-Волинь» Микола Гінайло, неодноразові дослідження довели важливість використання «Волинських гуматів» при протруєнні насіння для посіву озимих зернових та озимого ріпаку.

- Використання 1,5 літра добрива на одну тонну насіння значно підвищує вміст цукрів та вагу рослин, що входять у зимовий період. Це дає можливість рослинам краще перезимувати, а далі прискорити ріст і розвиток у ранньовесняний період, що в кінцевому етапі призведе до підвищення врожайності на 10-15%.

Зокрема, за попередніми даними Інституту зрошуваного землеробства НААН, врожайність пшениці озимої (сорт Овідій) (збирання 21.06.2018 р.), за обробки рідким органічним добривом «Волинські гумати» (насіння - 1,5 л/т та двічі по листку - 1,0 л/га) становить 39,8 ц/га з надбавкою 10,5%. Варто тут враховувати ще й критичну кількість опадів цього року на Херсонщині.