Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 07.07.2017

На Дні поля ДВК «Біоз-Волинь» представив новинку

На Дні поля ДВК «Біоз-Волинь» представив новинку

 

У Луцькому районі на базі Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції відбувся День поля, який наковці організували разом із департаментом агропромислового розвитку ВОДА.

 

Учасники Дня поля, а це - керівники дослідних та фермерських господарств, агрономи сільгосппідприємств області, керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, обласних сільськогосподарських служб, представники фірм, наукових установ, начальники та головні агрономи управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій – мали можливість познайомитися з новинкою від Дослідно-виробничого комплексу «Біоз-Волинь» – рідким гуміновим добривом «Біопроферм».  

 

- Сипуче органічне добриво «Біопроферм» волинські аграрії вже знають, а ми хочемо представити рідку його форму, - наголосив у своєму короткому виступі агроном-технолог підприємства Микола Гінайло. – Дуже вигідна економічна логістика. Продукт дешевий і порівняно з аналогами, які виробляються в Україні, набагато ефективніший. Десятки фермерів випробували його на Волині, в Рівненський області, на Житомирщині і залишилися задоволені результатами. Зараз триває період випробувань. Після реєстрації будемо пропонувати до використання: один літр на один гектар, двократне обприскування, забезпечує прибавку врожаю до двох тонн.

Учасники заходу отримали для апробації на своїх ділянках презентаційну кількість рідкого гумінового добрива.

В інтерв’ю діловому інтернет-виданню «Конкурент» Микола Гінайло розповів, для чого треба проводити функціональну листкову діагностику рослин – послуга, яку надає ДВК «Біоз-Волинь». А ще він додав що, внесення великої кількості пестицидів та міндобрив створює негативні умови для розвитку корисної мікрофлори ґрунту, і тому її потрібно постійно відновлювати. Для того треба землі допомагати, тому існує така технологія ферментації.

- Ми беремо різні відходи тваринницьких ферм, добавляємо туди солому, торф, перемішуємо, створюємо у ферментаторі умови, сприятливі для розвитку корисної мікрофлори. А потім концентровано вносимо в землю і цим допомагаємо набути їй природних властивостей, – пояснив виданню Микола Гінайло.

Науковці Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції під час демонстрації дослідних ділянок під різними культурами поінформували про позитивні результати застосування сипучого «Біопроферму» на картоплі та рідкої його форми - на сої, пшениці, люпині, сорго, ярих зернових (ячмінь, овес, пшениця).