Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Новини

Попередня12345...Наступна

Опубліковано: 20.12.2021

Редька, оброблена «Волинськими гуматами», дає високий врожай

Редька, оброблена «Волинськими гуматами», дає високий врожайВідомий український професор-селекціонер цьогоріч вперше випробував органічні добрива виробництва ПП «ДВК «Біоз-Волинь». Зокрема, рідке добриво «Волинські гумати» досліджував на редьці дайкон. Це якраз той випадок, коли добриво органічно та майстерно вплетене в технологію вирощування.

Опубліковано: 16.12.2021

Підживлюємо рослину, не нашкодивши ґрунтові

Підживлюємо рослину, не нашкодивши ґрунтовіСпеціалісти підприємства «ДВК «Біоз-Волинь» представили органічні добрива власного виробництва на зустрічі з мешканцями села Хорохорин, що на Волині, де активно розвивається полуничний бізнес.

Опубліковано: 04.11.2021

Науковці рекомендують використовувати «Волинські гумати» у системі органічного землеробства

Науковці рекомендують використовувати «Волинські гумати» у системі органічного землеробстваЛише двічі позакоренево обробили посіви рідким органічним добривом «Волинські гумати», а врожайність культур збільшилася на 16-31 %, рентабельність - підвищилася на 13-29 % відносно контролю.

Опубліковано: 02.10.2021

Професор Зеновій Сич: «Волинські гумати» і біодобрива - велика сила для органічного виробництва овочів

Професор Зеновій Сич: «Волинські гумати» і біодобрива - велика сила для органічного виробництва овочівА ви любите порей? Хочете самі його вирощувати? Є досвід. Авторитетний. Професор кафедри генетики, селекції і насінництва Білоцерківського національного аграрного університету Сич Зеновій Деонизович ділиться досвідом використання добрива «Волинські гумати».

Опубліковано: 25.09.2020

Сорго не стресує через погоду завдяки органічному добриву «Волинські гумати»

Сорго не стресує через погоду завдяки органічному добриву «Волинські гумати»Оксана Пузняк наголошує: «Волинські гумати» - це не тільки добриво, а й стимулятор росту, і антистресант, який проявляється при змінах температурного режиму. Доведено на культурі сорго. Каже науковиця: в результаті підживлення добривом, рослини сорго активно росли, не страждали через «температурний» стрес і набрали відповідну масу.

Опубліковано: 18.09.2020

«Волинські гумати»: врожайність полуниці зросла на 30-50%

«Волинські гумати»: врожайність полуниці зросла на 30-50%Щойно зробили чергову виборку полуниці і ще планують цього року отримати врожай з цієї плантації. Там, де вносили «Волинські гумати», врожайність зросла від 30 до 50%. Добриво гарно стимулює цвітіння полуниці, утворення квітконосів, інтенсивність наростання плодової маси.

Попередня12345...Наступна