Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Новини

Попередня12345...Наступна

Опубліковано: 25.09.2020

Сорго не стресує через погоду завдяки органічному добриву «Волинські гумати»

Сорго не стресує через погоду завдяки органічному добриву «Волинські гумати»Оксана Пузняк наголошує: «Волинські гумати» - це не тільки добриво, а й стимулятор росту, і антистресант, який проявляється при змінах температурного режиму. Доведено на культурі сорго. Каже науковиця: в результаті підживлення добривом, рослини сорго активно росли, не страждали через «температурний» стрес і набрали відповідну масу.

Опубліковано: 18.09.2020

«Волинські гумати»: врожайність полуниці зросла на 30-50%

«Волинські гумати»: врожайність полуниці зросла на 30-50%Щойно зробили чергову виборку полуниці і ще планують цього року отримати врожай з цієї плантації. Там, де вносили «Волинські гумати», врожайність зросла від 30 до 50%. Добриво гарно стимулює цвітіння полуниці, утворення квітконосів, інтенсивність наростання плодової маси.

Опубліковано: 20.07.2020

У пошуках новітніх технологій аграрії обирають «Волинські гумати»

У пошуках новітніх технологій аграрії обирають «Волинські гумати»Внесення «Волинських гуматів» на кукурудзу в СТзОВ імені Лесі Українки цього року врятувало посіви від загибелі, забезпечило підживлення, відновлення вегетації у рослин, що перебували в пригніченому стані після весняних несприятливих погодних умов, зокрема піщаних бур.

Опубліковано: 25.06.2020

Чому ви купуєте добриво «Волинські гумати». Сім переконливих переваг.

Чому ви купуєте добриво «Волинські гумати». Сім переконливих переваг.Органічне, універсальне, економне, антистресове, заощадливе, урожайне і... УЛЮБЛЕНЕ.

Опубліковано: 24.04.2020

Чим можна врятувати пожовтілу пшеницю?

Чим можна врятувати пожовтілу пшеницю?Цими днями на адресу Дослідно-виробничого комплексу «Біоз-Волинь» лунає багато дзвінків від фермерів та одноосібників із запитанням, чи можна врятувати озиму пшеницю за допомогою органічного добрива «Волинські гумати»?

Опубліковано: 27.03.2020

Господарі з Мокреця переконались: волинське добриво «Біопроферм» збільшує врожайність до 70 відсотків

Господарі з Мокреця переконались: волинське добриво «Біопроферм» збільшує врожайність до 70 відсотківДумка про те, що городництво це – виснажлива й нецікава праця, вже давно і безнадійно застаріла. Адже нині, є маса різних технологій і сучасних інструментів, які дозволяють працювати на землі творчо і з максимальною користю. Для цього досить підійти до справи неупереджено, озброїтися необхідними знаннями і звичайно безцінним досвідом городників зі стажем. До таких, без сумніву, належить і Любов Іванівна Беднаровська із села Мокрець.

Попередня12345...Наступна