Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Новини

Попередня12345...Наступна

Опубліковано: 25.06.2020

Чому ви купуєте добриво «Волинські гумати». Сім переконливих переваг.

Чому ви купуєте добриво «Волинські гумати». Сім переконливих переваг.Органічне, універсальне, економне, антистресове, заощадливе, урожайне і... УЛЮБЛЕНЕ.

Опубліковано: 24.04.2020

Чим можна врятувати пожовтілу пшеницю?

Чим можна врятувати пожовтілу пшеницю?Цими днями на адресу Дослідно-виробничого комплексу «Біоз-Волинь» лунає багато дзвінків від фермерів та одноосібників із запитанням, чи можна врятувати озиму пшеницю за допомогою органічного добрива «Волинські гумати»?

Опубліковано: 27.03.2020

Господарі з Мокреця переконались: волинське добриво «Біопроферм» збільшує врожайність до 70 відсотків

Господарі з Мокреця переконались: волинське добриво «Біопроферм» збільшує врожайність до 70 відсотківДумка про те, що городництво це – виснажлива й нецікава праця, вже давно і безнадійно застаріла. Адже нині, є маса різних технологій і сучасних інструментів, які дозволяють працювати на землі творчо і з максимальною користю. Для цього досить підійти до справи неупереджено, озброїтися необхідними знаннями і звичайно безцінним досвідом городників зі стажем. До таких, без сумніву, належить і Любов Іванівна Беднаровська із села Мокрець.

Опубліковано: 02.10.2019

Добриво «Біопроферм» істотно підвищує біологічну активність ґрунтів

Добриво «Біопроферм» істотно підвищує біологічну активність ґрунтівЧергові результати досліджень науковців Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) переконливо свідчать про високі показники формування поживного режиму дерново-підзолистого супіщаного ґрунту під впливом добрива «Біопроферм» та високі запаси доступних для рослин поживних елементів через рік після внесення добрива.

Опубліковано: 25.09.2019

Королю спецій полюбилося добриво «Біопроферм»

Королю спецій полюбилося добриво «Біопроферм»Найкращим для вирощування крокусів на шафран виявилося органічне добриво «Біопроферм», які вже в перший рік після внесення дали таку кількість цибулин, яка у чотири рази перебільшила вагу посадкового матеріалу.

Опубліковано: 28.04.2019

З прийдешнім святом Христового Воскресіння!

З прийдешнім святом Христового Воскресіння!Вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе лише благі вісті, нехай кожне серце наповниться радістю, хай віра допомагає долати труднощі.

Попередня12345...Наступна