Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 02.10.2021

Професор Зеновій Сич: «Волинські гумати» і біодобрива - велика сила для органічного виробництва овочів

Професор Зеновій Сич: «Волинські гумати» і біодобрива - велика сила для органічного виробництва овочів

А ви любите порей? Хочете самі його вирощувати? Є досвід. Авторитетний. Професор кафедри генетики, селекції і насінництва Білоцерківського національного аграрного університету Сич Зеновій Деонизович ділиться досвідом використання добрива «Волинські гумати».

- У нас розпочався делікатесний сезон із цибулею порей (умови Центрального Степу, Дніпро, 2 жовтня 2021 року) – повідомляє Зеновій Сич. - Цьогорічні сприятливі погодні умови для цього виду цибулі на фоні застосування нових органічних добрив ВОЛИНСЬКІ ГУМАТИ ми отримали супер якісну ("бомбезну") продукцію цибулі порей... сорт ГОЛЕТ виявився найбільш скоростиглим і виріс у висоту до 120 см ... Продуктова відбілена "ніжка" досягла до 40-50 см... Основні моменти технологічного протоколу: сівба на холодні грядки під плівку 22 березня... 11 червня проведено висаджування 55-60 денної розсади у глибокі борозни з намочуванням коренів у розчині «Волинських гуматів» та локальному внесенні перегною ... полив з внесенням мінеральних добрив з водою + підгортання триразове + позакорене обприскування гуматами .... = чудовий результат!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цибуля порей - цілюща рослина ще із Стародавнього світу Середземномор'я (Єгипет, Сирія, Греція). Вона особливо смачна у приготовлених стравах - супах, рагу, рецептів її використання дуже багато. На відміну від інших видів цибуль містить пом'якшувальні слизисті речовини. Печена лікує і підтримує горло у здоровому стані, що важливо для оперних співаків.

- Дуже добре відгукується на полив, удобрення і високе підгортання, супер овочева рослина – пише автор.