Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 20.12.2021

Редька, оброблена «Волинськими гуматами», дає високий врожай

Редька, оброблена «Волинськими гуматами», дає високий врожай

Відомий український професор-селекціонер цьогоріч вперше випробував органічні добрива виробництва ПП «ДВК «Біоз-Волинь». Зокрема, рідке добриво «Волинські гумати» досліджував на редьці дайкон. Це якраз той випадок, коли добриво органічно та майстерно вплетене в технологію вирощування.

Небувалий урожай японської редьки дайкону зібрав цьогоріч селекціонер, професор Білоцерківського національного аграрного університету Зеновій Сич, - пише видання «Високий замок»

Випробував сорти Гуллівер (NASKO), Міновас, Спринг Фейвор F1, Клик слона, Ерлі Лонг Уайт F1.

Зеновій Деонисович родом із Львівщини (село Монастирок Зо­лочівського району). Навчався у Львівському національному аграрному університеті. Тривалий час живе та пра­цює на Київщині. А гігантські овочі отри­мав у Дніпропетровській області, де живуть його діти, а він має поле для власних досліджень та експериментів.

До речі, професор Зеновій Сич – ав­тор понад 400 публікацій у галузі городництва. Ще ж чоловік називає себе «по­льовим» професором, оскільки усе, про що пише, випробовує на практиці.

Щодо редьки, то спочатку науковець виростив на Дніпропетровщині, у зоні Центрального Степу, озимий часник. Для сівозміни 17 липня посіяв редьку. Результати вразили. Ко­рені видалися завдовжки 60-80 см.

«Редьку після часнику садити до­бре, бо вона є чудовим сидератом і розпушувачем для важких ґрунтів», – наголошує професор.

Очевидно, що зібрати такий уро­жай було непросто. Важливо не тяг­нути за верхівку, бо можливе обла­мування коренів. Пан Зеновій зусібіч обережно обкопував плоди, намага­ючись не зачіпати шкірочки, а потім брав за низ та виймав.

Далі науковець-практик дві доби підсушував урожай на повітрі (щоб загоїлися подряпини), а вже тоді складав у мішки з поліетиленовими прокладками. Є свої секрети і в зберіганні. Стовпчик термометра у сховищі по­винен перебувати на рівні +1-3°С, від­носна вологість повітря – 93-95%. Згадані овочі слід викопувати яко­мога пізніше. Якщо трапляються не­великі заморозки, рослини можна вкривати рогожею, але зі збиранням не поспішати.

Спочатку коренеплоди тримають у неглибоких траншеях, а коли сут­тєво похолоднішає, перекладають у поліпропіленові мішки з плівковими прокладками і заносять до холодного погреба. Тим, хто задумав культивувати дайкон, професор Сич радить належ­но підготувати ділянку. Напередодні глибокої оранки або перекопування на кожен квадратний метр внесіть по кілограму перегною. Насіння варто купувати відразу кількох сортів (щоб потім вибрати найкращий).

Важливо не загущувати посі­ви. Оптимальна ширина міжрядь – 60-70 см. Після з’яви сходів необхід­не кількаразове проріджування. Ви­даляйте слабкі екземпляри. Напри­кінці на одному погонному метрі має залишитися 4-5 рослин.

Редька добре відгукується на по­закореневе підживлення розчинами гуматів. Зокрема, Зеновій Деонисо­вич тричі обприскував біопрепаратом «Волинські гумати».

 

«Дотримавшись цих порад, отри­маєте прекрасний урожай редьки – чудового внутрішнього «гірчични­ка» проти різних застуд. Однак їсти її треба небагато і на повний шлунок», – каже пан Сич. Водночас він заува­жує, що українці, на жаль, ще мало споживають таких корисних овочів. Але переконаний, ситуація з часом зміниться. Про це, скажімо, свідчить той ажіотаж, який викликав його цьо­горічний урожай.

Джерело