Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Органічне добриво БІОПРОФЕРМ — турбота про родючість вашої землі!!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Опубліковано: 18.09.2020

«Волинські гумати»: врожайність полуниці зросла на 30-50%

«Волинські гумати»: врожайність полуниці зросла на 30-50%

Щойно зробили чергову виборку полуниці і ще планують цього року отримати врожай з цієї плантації. Підприємство «Агрофермер», що працює на Київщині (с. Митниця  Васильківського району), спеціалізується на вирощуванні плодово-ягідних культур. Найбільше площі відведено під полуницю, яблуневий сад та фундук, росте слива, малина, ожина.

Зараз триває сезон збору полуниці, яку підприємство відправляє не тільки на Київ та Одесу, але і в Туреччину.

- Зазвичай збір полуниці відбувається у 3-4 хвилі, - ділиться досвідом головний агроном ТОВ «Агрофермер» Іван Россоха, - але цей рік «аномальний» в цьому відношенні – ягоди дозрівають регулярно.

Саме цього року агроном вперше став застосовувати на ремонтантній полуниці сорту «Мурано» рідке органічне добриво «Волинські гумати». Каже, в травні ще були приморозки, і перший врожай з ягідного поля не зібрали. А у червні тричі вносили «Волинські гумати» через систему крапельного поливу через кожні 15 днів.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

- На частину площі ми не давали добрива, тому маємо з чим порівнювати. - каже Іван Россоха. – Там, де вносили «Волинські гумати», врожайність зросла від 30 до 50%. «Волинські гумати» гарно стимулюють цвітіння полуниці, утворення квітконосів, інтенсивність наростання плодової маси. Нам рекомендувати вносити 10 літрів добрива на гектар, але ми розділили наполовину дозу, і вносили по 5 літрів.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний агроном ТОВ «Агрофермер» каже, що найближчими днями робитимуть закладку на зиму цього сорту і знову вноситимуть «Волинські гумати». А наступного року у планах підприємства дослідити вплив добрива на малину й ожину і поділитися результатами.

      

Відео