Корисно знати

Попередня12Наступна

Опубліковано: 10.04.2019

Квітень кличе в сад

Квітень кличе в садДругий місяць весни – один із найвідповідальніших місяців роботи у фруктовому саду. Адже у цей час треба зробити основні роботи з підготовки до майбутнього врожаю: обробити від шкідників і хвороб, прибрати територію від сухих гілок та опалого листя, розрихлити пристовбурні круги навколо плодових дерев і кущів та внести добрива, зробити мульчування.

Опубліковано: 14.03.2019

За гуматами майбутнє

За гуматами майбутнєЗдатність гумінових кислот позитивно впливати на ріст рослин встановлена наприкінці ХІХ ст. На сучасному етапі розвитку сільськогосподарського виробництва значним резервом підвищення його ефективності є застосування стимуляторів росту рослин, які сприяють покращенню засвоєння елементів живлення із ґрунту і добрив, посилюють розвиток кореневої системи, прискорюють ріст і розвиток рослин, скорочують строки дозрівання плодів, що в кінцевому результаті призводить до підвищення урожайності, покращення якості вирощеної продукції, кращого збирання і зберігання урожаю.

Опубліковано: 05.02.2019

Із одного куща збирає по п’ять кілограмів помідорів

Із одного куща збирає по п’ять кілограмів помідорівВирощуючи помідори тривалий час, відомий овочівник Петро Філіпчук дійшов до висновку, що успіх гарантований тільки тоді, коли помідори вирощені без обробітку рослин хімічними препаратами, і коли урожай отримано вирощуванням надранніх сортів, які мають короткий вегетаційний період і встигають відплодоносити до спалаху захворювання фітофторою.

Опубліковано: 31.01.2019

Секрети розсади

Секрети розсадиНадійшла пора думати про майбутній врожай і сіяти розсаду. Як це правильно зробити – ділиться порадами пенсіонерка з міста Володимира-Волинського Тетяна Грабовська, котра з року в рік вирощує добірні овочі у теплиці та на городі.

Опубліковано: 17.01.2019

Про лимонні дерева. Тор-10 запитань.

Про лимонні дерева. Тор-10 запитань.Жовте листя на лимонних деревах може свідчити про нестачу води. Коли лимони відчувають водний стрес, вони тримаються за своє листя (поки їх знову не поливають), але листя може пожовтіти як останній призив до поливу.

Опубліковано: 26.12.2018

На гумінові препарати найкраще реагують пасльонові

На гумінові препарати найкраще реагують пасльоновіВ екстремальні за кліматичними умовами роки ефективність гумінових препаратів виявляється помітно вищою, і навіть порівняно індиферентні до цих стимуляторів росту культури реагують підвищенням врожайності.

Попередня12Наступна