Новини

Попередня12345...Наступна

Опубліковано: 28.12.2018

Iз Новим роком та Рiздвом Христовим!

Iз Новим роком та Рiздвом Христовим!Нехай прекрасне сяйво рiздвяної зорi принесе у кожну оселю чарiвну атмосферу добра, радостi та Божої благодатi!

Опубліковано: 29.11.2018

Поспішайте придбати!!!

Поспішайте придбати!!!До 1 січня 2019 року діє стара ціна на рідке добриво «Волинські гумати», не залежно від обсягу! Варіанти доставки узгоджуються з покупцем.

Опубліковано: 15.11.2018

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!Усіх тих, хто самовіддано трудиться на святій землі, вкладає усі свої сили, уміння, талант, досвід, любов і терпіння у цю нелегку справу, вітаємо з професійним святом!

Опубліковано: 08.10.2018

Незважаючи на посуху «Волинські гумати» забезпечили підвищення врожайності на 10,9%

Незважаючи на посуху «Волинські гумати» забезпечили підвищення врожайності на 10,9%Ефективність рідкого органічного добрива «Волинські гумати» вкотре підтвердили науковці Херсонщини, котрі досліджували його вплив на озиму пшеницю.

Опубліковано: 10.09.2018

ПП «ДВК «Біоз-Волинь» пропонує добриво за системою аграрних розписок

ПП «ДВК «Біоз-Волинь» пропонує добриво за системою аграрних розписокКоординатор проекту «Аграрні розписки в Україні» в області Сергій Мазурик під час зустрічі з колективом «ДВК «Біоз-Волинь» детально ознайомив із перевагами нового інструменту «сезонного» кредитування сільгоспвиробників.

Опубліковано: 03.08.2018

Продукція «Біоз-Волині» дає відповіді на виклики екосистеми

Продукція «Біоз-Волині» дає відповіді на виклики екосистемиУ селі Яловичі на Рівненщині відбувся День поля: «Картопляний бізнес в Україні», одним із організаторів якого стало підприємство «ДВК «Біоз-Волинь».

Попередня12345...Наступна