Корисні статті

Попередня12345...Наступна

Опубліковано: 07.07.2017

На Дні поля ДВК «Біоз-Волинь» представив новинку

На Дні поля ДВК «Біоз-Волинь» представив новинкуУ Луцькому районі на базі Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції відбувся День поля, який науковці організували разом із департаментом агропромислового розвитку ВОДА.

Опубліковано: 22.06.2017

Як не помилитися у виборі підживлення для рослин?

Як не помилитися у виборі підживлення для рослин?ПП «ДВК «Біоз-Волинь» у співпраці з Волинською державною сільськогосподарською дослідною станцією НААН України здійснює функціональну листкову експрес-діагностику всіх сільськогосподарських культур по 14 елементах живлення.

Опубліковано: 13.06.2017

Рідке гумінове добриво «Біопроферм» відмолоджує померзлі рослини

Рідке гумінове добриво «Біопроферм» відмолоджує померзлі рослиниПро власний досвід використання добрива на різних культурах за сприятливих умов та при стресових факторах розповідають користувачі.

Опубліковано: 06.06.2017

Велосипедним екоквестом привертали увагу до змін клімату

Велосипедним екоквестом привертали увагу до змін кліматуТМ «Біопроферм» виступив партнером екологічного квесту «Сім кроків для збереження клімату», який відбувся у Луцьку напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Опубліковано: 12.04.2017

«Біоз-Волинь» сердечно вітає усіх із Великоднем!

«Біоз-Волинь» сердечно вітає усіх із Великоднем!Нехай із пасхальною радістю посилиться бажання йти життєвою стежкою з благородною мрією, щирою надією, міцною вірою і великою любов’ю!

Опубліковано: 03.03.2017

Органічне землеробство – не технологія, а філософія виробництва!

Органічне землеробство – не технологія, а філософія виробництва!Які перспективи, вимоги та ризики має органічне землеробство йшлося на регіональному тренінгу у Рівному, котрий організували ГС «Органічна Україна Захід» і Національний університет водного господарства та природокористування. ДВК «Біоз-Волинь» висловлює вдячність за багато важливої та потрібної інформації.

Попередня12345...Наступна