Корисні статті

Попередня12345...Наступна

Опубліковано: 15.11.2018

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!Усіх тих, хто самовіддано трудиться на святій землі, вкладає усі свої сили, уміння, талант, досвід, любов і терпіння у цю нелегку справу, вітаємо з професійним святом!

Опубліковано: 08.11.2018

Кількість картоплі не замінить її якості

Кількість картоплі не замінить її якостіЩоби мати хороший і гарантований збут «другого хліба», який на Волині цьогоріч дав високий урожай, потрібно скрупульозно добирати технологію її вирощування.

Опубліковано: 08.10.2018

Незважаючи на посуху «Волинські гумати» забезпечили підвищення врожайності на 10,9%

Незважаючи на посуху «Волинські гумати» забезпечили підвищення врожайності на 10,9%Ефективність рідкого органічного добрива «Волинські гумати» вкотре підтвердили науковці Херсонщини, котрі досліджували його вплив на озиму пшеницю.

Опубліковано: 10.09.2018

ПП «ДВК «Біоз-Волинь» пропонує добриво за системою аграрних розписок

ПП «ДВК «Біоз-Волинь» пропонує добриво за системою аграрних розписокКоординатор проекту «Аграрні розписки в Україні» в області Сергій Мазурик під час зустрічі з колективом «ДВК «Біоз-Волинь» детально ознайомив із перевагами нового інструменту «сезонного» кредитування сільгоспвиробників.

Опубліковано: 03.08.2018

Продукція «Біоз-Волині» дає відповіді на виклики екосистеми

Продукція «Біоз-Волині» дає відповіді на виклики екосистемиУ селі Яловичі на Рівненщині відбувся День поля: «Картопляний бізнес в Україні», одним із організаторів якого стало підприємство «ДВК «Біоз-Волинь».

Опубліковано: 04.07.2018

Насіння, оброблене «Волинськими гуматами», краще перезимує і збільшить врожай на 10-15%

Насіння, оброблене «Волинськими гуматами», краще перезимує і збільшить врожай на 10-15%На традиційному Дні поля в Рокинях Луцького району, де взяли участь представники підприємства «ДВК «Біоз-Волинь», йшлося про «Запровадження регіональних систем адаптованих сортів у польових сівозмінах Західного Лісостепу і Полісся».

Попередня12345...Наступна